فونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا ساز
فونت زيبا ساز
--------------------

پیغام ورود و خروج

----------------------

ریاضیات علم برتر
Mathmatics ,the best science 
قالب وبلاگ
نويسندگان
لینک دوستان
Online User
پيوندهای روزانه

صفر صفرم گر شود کسر شما مزدوج و تجزیه می باشد همراه شما x گر میلی کند بر سویa عامل ابهام گیر xی که شد منهایa فرجه ی سه چاق و لاغر می شود فرجه ی دو ضرب آخر می دهد x باsin همtan هم این سه را هم ارز دان هم ارز هم گر کمانش صفر گردد می توان آن دو را نادیده گیری بی توان Arc را تا می توانی حذف کن دشمنsin وtan حصر کن گر کسینوسی بگردد کم ز یک k x دو دوم نویسش یا ولک گر که سینوسی بگردد کم ز x گردد حاصلx ، 3 بـر رویsin یا چو سازی x از tan کم x سه سوم بیابی دم بـه دم کم کنیsin از tan کم x سه سوم بیابی آن دگر راه آخر خودHOP است و بــس صفر، صفرم حل کند در یک نفس مشتق از صورت هم از مخرج بگیـر دفع شرکن از سر کسر اسیر بی نهایت ار به خود قسمت شدی بر سه بخش و قسمت و حالت شدی گر توان صورتت افزون بدی بی نهایت حاصل مبهم شدی گر توان مخرجت افزونتر است صفر آید حاصل مبهم به دست ور توان صورت و مخرج یکی است X قدرت حذف کن تا پای نیست بی نهایت ار شود از خویـش کسر مزدوج را چاره کن آن بیش بس یا که بنایی بیاور کارساز تا شود این بی نهایت راه باز بی نهایت گر شود در صفر ضرب صفر بر روی صفر سازیش آماج حرب بی نهایت عکس خود در مخرج است این بدان، عکسش بسازد مادرش هـادی مهـــــــدوی (با اندکی تغییر)
[ شنبه ٢۸ خرداد ۱۳٩٠ ] [ ۱٠:٤۱ ‎ب.ظ ] [ یوسف صبحی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

زندگی بافتن یک قالیست. نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی، نقشه را اوست که تعیین کرده. تو در این بین،فقط میبافی. نقشه را خوب ببین. نکند آخر کار،قالی زندگیت را نخرند.... "سهراب سپهری"
IS
امکانات وببیست تمپ


وبلاگ
نیاز پو
Online User