فونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا ساز
فونت زيبا ساز
--------------------

پیغام ورود و خروج

----------------------

ریاضیات علم برتر
Mathmatics ,the best science 
قالب وبلاگ
نويسندگان
لینک دوستان
Online User
پيوندهای روزانه

الهی سوگند به درخت چنار،به ترشی رب انار،ترحمی بیار به این بنده بی مقدار و این عبد بیکار وبیعار،که دمارش در آورده روزگار.

*ای خدای عزیزم،بیزار از نیمکت و میزم،دانش آموز سحرخیزم،که صبح زود یعنی ساعت 9 ازجا برمی خیزم،روزهای شنبه تا پنج شنبه اغلب از مدرسه می گریزم.

*ای خالق شهرستان کرمان و رشت، نمره انضباط ترم اولم را دادند هشت،دیگه به چه امیدی می توان سرکلاس نشست،آنجا که معلم هم نمی کند گذشت، چه کنم اگر سرنگذارم به کوه و دشت.

*به حق زبان چرب ونرم دلالان،به سنگینی بار حمالان،به نرخ دولا پهنای بقالان وبه حقه بازی رمالان،برسان چند گونی پول و شاد کن این دل ملول،تا اینکه شرمنده نباشم پیش حسین وبتول،امساله مرا کن قبول.

*الهی خودت می دانی که من کیستم،اگر چه دانش آموزی فعال نیستم ولی عاسق نمره بیستم.

*سال گذشته هنگام امتحان خواستم تقلب کنم،معلم از راه رسید، برگه ام را گرفت ازهم درید،چنان سیلی به صورتم کشید که برق3 فاز از سرم پرید و صدای آن را پدرم در خانه شنید.

*ای خالق آموزگار، ای سازنده خط کش و پرگار، آن چنان هدایتم کن تا این را بدانم که:اگر معلم خود می داند چرا ازمن می پرسد،اگر هم نمی داند چرا از سایرین نمی پرسد؟

*همیشه در جنگم، درتفریح زرنگم ولی در تحصیل شاگردی الدنگم،دروغ چرا؟حقیقت این که مایه ننگم.

[ چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳٩٠ ] [ ۱:٠٢ ‎ب.ظ ] [ یوسف صبحی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

زندگی بافتن یک قالیست. نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی، نقشه را اوست که تعیین کرده. تو در این بین،فقط میبافی. نقشه را خوب ببین. نکند آخر کار،قالی زندگیت را نخرند.... "سهراب سپهری"
IS
امکانات وببیست تمپ


وبلاگ
نیاز پو
Online User