فونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا ساز
فونت زيبا ساز
--------------------

پیغام ورود و خروج

----------------------

ریاضیات علم برتر
Mathmatics ,the best science 
قالب وبلاگ
نويسندگان
لینک دوستان
Online User
پيوندهای روزانه

به نام فراتر از هر چه بی نهایت*

آقای من :تو در نهایتی خواهی آمد که حد تابع دنیا
نیست.تودرکنجی ازجغرافیای زمین طلوع خواهی کرد که جواب نهایی تمام معادلات زمین
است.

آقای من :بیا که اوضاع معکوس شده است.منحنی ارزشها
نزولی اکید است.نمودارحرکت ما انسانهاپرازاکسترمم شده است.

سرورمن : روزهفتم هفته که دلم مشتق شده است،اشتیاق
دیدارتورابا دعای ندبه درهم می آمیزم وبا توبه زمزمه می نشینم.زمزمه ای که
واحدهای آن کم است ولی توآن را می شنوی.

آقاجان: تمام سوالات ذهنم را به صورت دستگاه های  چندمعادله وچند مجهولی درآورده ام و برای جوابهای آن راهی جز مبهم بودن نیافته ام.

هر چه به مشتاقان و منتظران تو می نگرم در معادله زندگی هیچ کدام دردنیای حقیقی ریشه ای ندارند مگردردنیای مختلط فریب ودروغ.

سرورخوبم:با خودعهدمی بندم ،مهرومحبت تورابا نوشتن نام زیبایت برمقدمه تمام ترسیم شده تدریسم تقسیم کنم وهزارباربراین سطر نام تورا درذکرتمام خوبیهایت ضرب کنم وبا دل منتظرم جمع ببندم.

مولای من:سری به سریهاودنباله های منتظرانت بزنیم که سیگمای تمام آنها به ٣١٣تن می رسد،چه فاجعه ای است این دنیا ،مگر اوضاع قرینه شود یا محور زندگیها انتقال یابد تا زمینه آمدنت در مختصات دنیا فراهم شود.زمانی که با خود می اندیشم که کدام رابطه و ضابطه باعث خواهد شد بین من و شما زوج مرتب شکل گیرد دیدم ودرک کردم که به راستی شرط برقراری این است که اگرمولفه ی اول یکرنگ و صمیمی بودمولفه دوم هم یکرنگ وصمیمی باشد.

اینجاوقتی دلم می گیردانتظارتورا مدلسازی می کنم .تمام ابعادایمانم رادرحکم ذره می بینم وآنچه به من آرامش می دهد این است که به هندسه عبادت روی آورم ودرمستطیل سجاده سربردایره مهرتو گذارم و ازخدای تومهرت را طلب کنم.

باورکن در کلاس درسم بارها گفته ام ،دانش آموز عزیزم درفضای نمونه ی زندگی انسانها پیشامدی بنویسید که تعداد منتظران شمارقم بزند.به امید آنکه دربررسی احتمال ظهورت عددی نزدیک به یک ببینم.بارها گفته ام همنهشتی انسان وایمان وقتی برقراراست که ایمان بین تمام انسانهابرقرارباشد و باقیمانده رباو کذب نیاورد.

اما….میدانم و خوب میدانم،توروزی خواهی آمد که تصاعد خوبیها برقرار باشد،که ارتفاع عدالت بر قاعده دنیا قابل ترسیم باشد،که مساحت دنیا فضای پیوسته خوبیها باشد،که ازجمکران تا وادی سهله خط مستقیم عشق باشد،

که انتظار و اشتیاق تنها مجهول مساله انسانها باشد.

*به امید طلوع آقا در بیکران دنیا*

برگرفته از: وبلاگ گروه ریاضیات دانشگاه علوم پایه دامغان

[ دوشنبه ٢۳ اسفند ۱۳۸٩ ] [ ۱:٠۸ ‎ق.ظ ] [ یوسف صبحی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

زندگی بافتن یک قالیست. نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی، نقشه را اوست که تعیین کرده. تو در این بین،فقط میبافی. نقشه را خوب ببین. نکند آخر کار،قالی زندگیت را نخرند.... "سهراب سپهری"
IS
امکانات وببیست تمپ


وبلاگ
نیاز پو
Online User