فونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا ساز
فونت زيبا ساز
--------------------

پیغام ورود و خروج

----------------------

ریاضیات علم برتر
Mathmatics ,the best science 
قالب وبلاگ
نويسندگان
لینک دوستان
Online User
پيوندهای روزانه

 

در رویش هر جوانه در بهار ، جلوه ای از جمال خداوندمتجلی میشود و آنها که با طبیعت و زمین آشنایند در بهار است که خداوند رابه تماشامی نشینند.این بهار و این جلوه الهی را صمیمانه تهنیت گفته برایتان آرزوی موفقیت دارم.و باز به رسم مهربانی طبیعت هزاران گل یاس تقدیم به نگاه پاکتان و دستان پراز مهر و تلاش گرتان که همچون چشمه ای زلال از میان سنگهای سخت ره می جوید و به سوی آینده میرود. دستانتان پر محبت، دلتان مملو ار عیار دوستی وذخیره تلاشتان بی انتهاحلول سال نو و فرارسیدن عید نوروز را خدمت یکایک دوستان عزیزم و بازدیدکنندگان وبلاگم تبریک عرض مینمایم و امیدوارم سال جدید سالی سرشار از سلامتی و شادی و موفقیت برای یکایک شما عزیزان بوده و همیشه در سال جدیدسفره هایتان پر نعمت ، تنتان سالم ، دلتان شاد و لبتان خندان باشد.

[ شنبه ٢٧ اسفند ۱۳٩٠ ] [ ۱۱:۱٦ ‎ب.ظ ] [ یوسف صبحی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

زندگی بافتن یک قالیست. نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی، نقشه را اوست که تعیین کرده. تو در این بین،فقط میبافی. نقشه را خوب ببین. نکند آخر کار،قالی زندگیت را نخرند.... "سهراب سپهری"
IS
امکانات وببیست تمپ


وبلاگ
نیاز پو
Online User