فونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا ساز
فونت زيبا ساز
--------------------

پیغام ورود و خروج

----------------------

ریاضیات علم برتر
Mathmatics ,the best science 
قالب وبلاگ
نويسندگان
لینک دوستان
Online User
پيوندهای روزانه

جهت تهیه  آموزش فصل اول ریاضی هفتم 94-93 [ویرایش جدید]  به سایت  زیرمراجعه نمایید

http://www.naderi20.ir/post/4

 

[ شنبه ٢٢ شهریور ۱۳٩۳ ] [ ۱۱:۱٢ ‎ب.ظ ] [ یوسف صبحی ] [ نظرات () ]
[ شنبه ٢٢ شهریور ۱۳٩۳ ] [ ۱٠:٤٦ ‎ب.ظ ] [ یوسف صبحی ] [ نظرات () ]
  • ضمن عرض تبریک آغاز سال تحصیلی جدید خدمت دانش آموزان ومعلمان و همکاران  پر تلاش، سالی سرشار از موفقیت در عرصه های علم، دانش و معرفت از درگاه باریتعالی خواستاریم. 

  • ضمن عرض تبریک آغاز سال تحصیلی جدید خدمت دانش آموزان ومعلمان  پر تلاش، سالی سرشار از موفقیت در عرصه های علم، دانش و معرفت از درگاه باریتعالی خواستاریم.

    دانش آموزان عزیز اراده خویش را در جهت پیشرفت و بالندگی در عرصه های علم و معرفت استوار نمایید و در جهت فراگیری علم و دانش، همت مضاعف خویش را به کار ببندید و خود را مجهز به سلاح تقوا و پایداری نمایید تا بتوانید در آینده ای روشن چرخهای علمی و مدیریتی میهن عزیزمان ایران اسلامی را به نحو مطلوب به پیش ببرید.


[ شنبه ٢٢ شهریور ۱۳٩۳ ] [ ۱٠:٤۱ ‎ب.ظ ] [ یوسف صبحی ] [ نظرات () ]

دفاع مقدس در کلام رهبری

هفته دفاع مقدس نمودار مجموعه ‏ای از برجسته‏ ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است. در این مجموعه تابناک، درخشنده‏ ترین و نفیس ‏ترین نگین گرانبها یاد و خاطره شهیدان است. آنها جوانان و جوانمردان رشید و پاک سرشتی بودند که با آگاهی و درک والای خود موقعیت حساس کشور را تشخیص دادند و وظیفه‏ی بزرگ جهاد در راه خدا را مشتاقانه پذیرا شدند. هر ملتی که چنین دلاوران آگاه و شجاعی را در دامان خود پرورده باشد حق دارد به آنان ببالد و آنان را الگوی تربیت جوانان خود در همه دوران‏ها بداند…


 


ادامه مطلب
[ شنبه ٢٢ شهریور ۱۳٩۳ ] [ ۱٠:٢٧ ‎ب.ظ ] [ یوسف صبحی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

زندگی بافتن یک قالیست. نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی، نقشه را اوست که تعیین کرده. تو در این بین،فقط میبافی. نقشه را خوب ببین. نکند آخر کار،قالی زندگیت را نخرند.... "سهراب سپهری"
IS
امکانات وببیست تمپ


وبلاگ
نیاز پو
Online User